Başhekim Yardımcımız
21 Mart 2023

Hşz.jppg.png
11.11.1983 İzmir doğumlu, ilk ve orta öğrenimimi onur derecesiyle İzmir’de tamamladım. Ege Üniversitesi TIP Fakültesi öğrenimim sonrası TUS sınavında 68,806 puanla İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hast. Ve Doğum ihtisasına başladım ve 2013 tarihi itibariyle Uzman doktor ünvanını aldım.

    Uzmanlık sonrası bilimsel çalışmalara ve çeşitli kongre, toplantı, ve mesleki eğitimlere katılarak mesleğimi geliştirmeye devam ettim 2. düzey Ultrasongrafi, Laparoskopi kurslarına, kozmetik jinekoloji eğitimlerine katıldım katıldım. TJOD bilimsel toplantılarında sunum yaptım, dernek bülteni yazdım, çeşitli kongrelerde sözlü sunumlar yaptım. 

Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış çok sayıda bilimsel yayınım bulunmaktadır.

Sağlık bakanlığı Acil obstetrik bakım kursunu tamamladım

Sağlık bakanlığının Avrupa Birliği ile ortak projesi olan  Hasta Kan Yönetimi projesinde eğitim aldım, katılım sertifikası aldım ve bakanlık tarafından Eğitici olarak seçilerek Ankara’ya davet edildim. Ardından aynı projenin EĞİTİCİ EĞİTİMlerini de tamamlayarak Hasta Kan Yönetimi projesi EĞİTİCİ SERTİFASI aldım.

   İyi derecede İNGİLİZCE bilmekteyim

   Doğum, sezaryen, plasenta previa gibi yüksek riskli sezaryen, histerektomi, adneksiyel kitle operasyonları, TOT, minisling, kompartman onarımları gibi ürojinekolojik operasyonlar,kozmetik jinekoloji operasyonları, vajinismus terapisi,histeroskopi gibi operasyonları severek yapmaktayım.

Evliyim; eşim Göz Hastalıkları uzmanı olarak çalışmakta ve iki çocuk annesiyim.