Hemodiyaliz
24 Şubat 2022

Hastanemiz Hemodiyaliz Ünitesi 19/03/2018 tarihinde açılmış olup;  şuan 9 adet (+1 yedek) yatak sayısı ve 40 adet hasta kapasitesi ile aktif olarak hizmet vermektedir. Haftada 6 gün , günde 2 ayrı seans ile modern cihazlar ve deneyimli ekip ile hastalarımıza güvenli sağlık hizmeti sunulmaktadır . Hastalarımız servis ile evlerinden alınıp bırakılmaktadır. hemodiyaliz salonumuzda her hastaya özel televizyon, kulaklık bulunmaktadır. Hastalarımıza yemek servisi sunulmaktadır. Hemodiyaliz ünitesinde 1 hemodiyaliz hekimi,3 hemodiyaliz hemşiresi ve yardımcı personelle hizmet verilmektedir. Ayda bir nefroloji uzmanı tarafından hastalarımız değerlendirilmekte ve gerektiğinde hastalarımızın raporları yenilenmektedir.

    Güler yüzlü, kaliteli, doğru bildiğimiz hizmet politikamızdan ödün vermeden dünya standartlarında hemodiyaliz hizmeti vermekteyiz.
    Her hemodiyaliz cihazı için ayrı elektrik paneli bulunmaktadır ve olası elektrik kesintisinde  UPS, jeneratör devreye girmekte ve diyaliz hizmeti kesintisiz devam etmektedir.
    Her ay yapılan tetkik sonuçlarına göre hastalarımız nefroloji ve diyetisyen tarafından değerlendirilmekte ve tedavi planı hazırlanıp hastalar bilgilendirilmektedir. Gerektiğinde diğer uzmanlık alanlarıyla konsültasyon yapılıp yerinde ve hızlı çözüm üretilmektedir. Tomografi ,ultrason ve tüm laboratuvar tetkikleri de hastanemizde yapılmaktadır.
   Su sistemimizde günlük,3 aylık,6 aylık su analizleri düzenli olarak yapılmaktadır.
   Ünitemize misafir hasta başvuruları kabul edilmekte olup telefonla diyaliz ünitesine ulaşıp rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Gelen hastanın yanında klinik diyaliz raporu ve epikriz  bulundurması gerekmektedir.
   Turist hasta için seyahat poliçesi, pasaport, anlaşmalı olduğu özel sigorta şirketinden poliçe ile gelmeleri gerekmektedir.
   Yurtdışı sigortalı hastalar için sosyal güvenlik kurumundan YUPASS numarası almaları gerekmektedir. Yurtdışı ssk vize formu, sosyal güvenlik sözleşmelerine göre sağlık yardımı belgesi getirmeleri önemlidir.